© All rights reserved. Powered by VLThemes.

Sportovní psychologie

sluzby-icon-sportovci

Individuální konzultace

Sportujete, berete to vážně a chcete být čím dál lepší? Ať už jste jednotlivec, nebo tým, při skvělých výkonech vás to bude bavit ještě víc.

S čím mi mohou konzultace pomoci?

Individuální konzultace nám pomohou odhalit problémy a najdou cesty ke zlepšení. Otevřeme témata, která vám pomohou ke změně, aby jste se cítili lépe a dařilo se vám. Zaměříme se na vaše silné stránky a jak je co nejvíce využít k dosažení vašich cílů.

Jak konzultace probíhají?

Poprvé se potkáme nezávazně, abyste měli možnost zjistit, jestli vám můj způsob práce vyhovuje. Pokud se vám budu líbit pracovně i lidsky, budeme se potkávat dále. Stanovíme si cíle spolupráce, časový rozsah a frekvenci. Frekvence a délka spolupráce je jen a jen na vás, dopředu se nedá odhadnout, kolik času bude potřeba. Může vám pomoci jedna konzultace nebo se můžeme potkávat dlouhodobě. Dlouhodobá spolupráce však přináší nejlepší výsledky.

sluzby-icon-prednasky

Školení pro trenéry, studenty

Nezáleží, jestli jste ostřílený kouč, nebo se teprve učíte. Sportovní psychologii by měl do tréninku zařadit každý trenér v každém sportu.

Na jaká témata se zaměříme?

Záleží, jakému sportu se věnujete a zda se jedná o sport individuální nebo kolektivní. Co by ale určitě mělo být základem jsou témata věnovaná motivaci, sebevědomí, emocím, komunikaci, leadershipu, psychické odolnosti nebo týmové soudržnosti.

Jak školení probíhají

Každé téma má teoretickou a praktickou část. V teoretické části se dozvíte o daném tématu do hloubky a poté dostanete praktická cvičení, která si zkusíte v praxi.

Pojďme se sejít a pobavit se o tom, jak bych vám mohla pomoci.

 

 

sluzby-icon-rodice

Poradenství pro rodiče

Máte doma malého sportovce? Chcete poradit, jak pracovat s emocemi, jak motivovat k aktivitě a jak komunikovat úspěchy i prohry?

Psychika dětí je velmi křehká a občas i maličkost může ovlivnit budoucí vývoj dítěte. Jako dospělí máme tendence tyto maličkosti přehlížet, nepřijdou nám důležité, ale pro dítě to může být středobod jeho světa.

Jste rodič a zároveň trenér vašich dětí? Pokud ano, je důležité si občas připomenout rozdíl mezi tím, co od vás dítě potřebuje jako od svého trenéra a co si přeje od vás jako od rodiče.

Ráda vám s tím pomůžu.

Pojďme se sejít